Барај
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
MANGO

ХУЛАХОПКИ

Шифра на артикл: 37014048-94
Šifra proizvođača: 37014048
590 МКД
590 МКД
413 МКД
Заштеда: 177 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 74
  74
 • 76
  76
 • 77
  77
 • 78
  78
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХУЛАХОПКИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 72% Памук 26% Полиестер 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХУЛАХОПКИ 37094045-94
273 МКД
Заштеда -30%
390 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ХУЛАХОПКИ 37054046-94
413 МКД
Заштеда -30%
590 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ХУЛАХОПКИ 37034047-94
273 МКД
Заштеда -30%
390 МКД
Големина
74
76
77
78
Sačuvano u omiljne
ХУЛАХОПКИ 37004050-94
273 МКД
Заштеда -30%
390 МКД