Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
MANGO

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: 37097733-08
Šifra proizvođača: 37097733
1.990 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Полиестер 45% Рециклиран полиестер 05% Еластин

Trenutno nema komentara
1.990 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
2
1