Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ХЕЛАНКИ
SUPER DRY

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: W7010723A-02A
2.590 МКД
1.554 МКД
1.554 МКД
Заштеда: 1.036 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 69% Памук 28% Полиестер 3% Еластин

Trenutno nema komentara
2.590 МКД
1.554 МКД
1.554 МКД
Заштеда: 1.036 МКД
Извести ме за попуст
2
1