Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
DESIGUAL

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: 22WWKK13-2000
4.590 МКД
2.295 МКД
2.066 МКД
Заштеда: 2.524 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 73%Полиестер 24%еластин 3%полиамид


Trenutno nema komentara
4.590 МКД
2.295 МКД
2.066 МКД
Заштеда: 2.524 МКД
Извести ме за попуст
2
1