Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
DESIGUAL

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: 22WWKK06-2000
4.590 МКД
2.295 МКД
2.066 МКД
Заштеда: 2.524 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80%Полиестер 20%еластин


Trenutno nema komentara
4.590 МКД
2.295 МКД
2.066 МКД
Заштеда: 2.524 МКД
Извести ме за попуст
2
1