Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
MANGO

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: 37091501-95
Šifra proizvođača: 37091501
490 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 240 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 5 Години (110 cm)
  5 Години (110 cm)
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 7 Години (122cm)
  7 Години (122cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 9 Години (134cm)
  9 Години (134cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Памук 05% Еластин

Trenutno nema komentara
490 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 240 МКД
Извести ме за попуст
2
1