Барај
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
SUPER DRY

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: W7010454A-RXG
2.490 МКД
1.992 МКД
1.992 МКД
Заштеда: 498 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 92% Памук 8% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ W7010455A-RXG
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL