Барај
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
MANGO

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: 87095903-52
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 94% Полиамид 06% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ W7010455A-06G
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ W7010454A-06G
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL