Барај
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
GUESS

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: GSS009754
Isbn: O1RA38MC04E-G66B
4.490 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 80% Полиестер 20% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ GSS009256
3.190 МКД
Големина
XS
S
M
L