Барај
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
ХЕЛАНКИ
SUPER DRY

ХЕЛАНКИ

Шифра на артикл: W7010464A-3ND
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХЕЛАНКИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 90% Памук 10% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ 0059161-44
999 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ХЕЛАНКИ 87067630-92
1.490 МКД
Големина
S
M
L