Барај
ХАРТИЈА ЗА МАТИРАЊЕ
ХАРТИЈА ЗА МАТИРАЊЕ
ХАРТИЈА ЗА МАТИРАЊЕ
ХАРТИЈА ЗА МАТИРАЊЕ
KIKO MILANO

ХАРТИЈА ЗА МАТИРАЊЕ

Шифра на артикл: KS180301052001A
Šifra proizvođača: KS180301052
440 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХАРТИЈА ЗА МАТИРАЊЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara