Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
ХАЈЛАЈТЕР
KIKO MILANO

ХАЈЛАЈТЕР

Шифра на артикл: KC000000301002B
Šifra proizvođača: KC000000301
1.090 МКД
1.090 МКД
545 МКД
Заштеда: 545 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХАЈЛАЈТЕР
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БРОНЗЕНА
Сезона KIKO Continuity
Нијанса 2
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KC000000444001B
1.070 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KC000000368001B
480 МКД
Заштеда -50%
960 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000110100B
620 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KC000000368002B
480 МКД
Заштеда -50%
960 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000078102B
620 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000147001B
770 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM0010600600344
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM0010600600244
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM0010600600144
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000077003B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000077002B
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ХАЈЛАЈТЕР KM000000077001B
690 МКД