Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
CALVIN KLEIN

ГРАДНИК

Шифра на артикл: 000QF7053E-UB1
3.790 МКД
2.274 МКД
2.047 МКД
Заштеда: 1.743 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90%Памук 10%еластин

Trenutno nema komentara
3.790 МКД
2.274 МКД
2.047 МКД
Заштеда: 1.743 МКД
Извести ме за попуст
2
1