Барај
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК

Шифра на артикл: 5663644-18
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

FG Weekend Cross

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 47% Полиамид 27% Памук 20% Вискоза 6% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4023826-65
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4023825-96
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 5669030-17
1.001 МКД
Заштеда -40%
1.669 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 5669049-06
1.001 МКД
Заштеда -40%
1.669 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 5669022-03
1.001 МКД
Заштеда -40%
1.669 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 5669014-59
1.001 МКД
Заштеда -40%
1.669 МКД
Големина
S
M
L
XL