Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК

Шифра на артикл: 5663643-70
1.990 МКД
1.399 МКД
1.399 МКД
Заштеда: 591 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 47% Полиамид 27% Памук 20% Вискоза 6% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4023826-65
1.189 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4023825-96
1.189 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 5663644-18
1.399 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4331964-70
774 МКД
Заштеда -40%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4331963-43
645 МКД
Заштеда -50%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4331954-34
774 МКД
Заштеда -40%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 5662842-26
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4331953-10
774 МКД
Заштеда -40%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 5662839-87
895 МКД
Заштеда -50%
1.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 5662837-68
895 МКД
Заштеда -50%
1.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4342674-74
894 МКД
Заштеда -40%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4342690-99
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL