Барај
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
SUPER DRY

ГРАДНИК

Шифра на артикл: WS310956A-Q4D
2.790 МКД
1.116 МКД
1.116 МКД
Заштеда: 1.674 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 82% Полиестер 18%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК WS310947A-BAT
1.196 МКД
Заштеда -60%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК WS310993A-Y5Y
996 МКД
Заштеда -60%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК WS310956A-02A
1.116 МКД
Заштеда -60%
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК WS310947A-OEK
1.196 МКД
Заштеда -60%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК WS310977A-OPK
996 МКД
Заштеда -60%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК WS310977A-AC7
996 МКД
Заштеда -60%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L