Барај
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК

Шифра на артикл: 4349377-99
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 92% Полиамид 8% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 5669030-17
1.669 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 5669049-06
1.669 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 5669022-03
1.669 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4349563-96
1.499 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4349407-73
1.499 МКД
Големина
S
M
L
105
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4349415-96
1.499 МКД
Големина
S
M
L
105
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4349350-46
1.499 МКД
Големина
S
M
L
105
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 4349369-75
1.499 МКД
Големина
S
M
L
105