Барај
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
SUPER DRY

ГРАДНИК

Шифра на артикл: W3110201A-3B1
3.690 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА / БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 85% Nylon / 15% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи