Барај
ГРАДНИК
SUPER DRY

ГРАДНИК

Шифра на артикл: WS310491A-02A

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав 82% Полиестер 18% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК WS310993A-Y5Y
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК WS310956A-Q4D
2.093 МКД
Заштеда -25%
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК WS310956A-02A
2.093 МКД
Заштеда -25%
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК WS310947A-OEK
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК WS310977A-OPK
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК WS310977A-AC7
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L