Барај
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
CALVIN KLEIN

ГРАДНИК

Шифра на артикл: KW0KW01277-BEH
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 59%Полиамид 41%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara