Барај
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
ГРАДНИК
MANGO

ГРАДНИК

Шифра на артикл: 87040012-99
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 14% Еластин 86% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 87050519-36
990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК 87095651-61
990 МКД
Големина
S
M
L