Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Д

Шифра на артикл: 7914107-65
2.390 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 90
    90
  • 95
    95
  • 100
    100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Д
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90% Полиамид 10% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4277695-34
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4277687-01
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4277678-99
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4277712-99
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4277705-01
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4277719-34
1.790 МКД
Големина
90
95
100