Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Д

Шифра на артикл: 5664428-96
Провери достапност
  • 1
    1
  • 90
    90
  • 95
    95
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Д
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 89% Полиамид 11% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara