Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Д

Шифра на артикл: 3543126-03
1.990 МКД
1.399 МКД
1.399 МКД
Заштеда: 591 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • 90
    90
  • 95
    95
  • 100
    100
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Д
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 93% Полиамид 7% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4023820-03
1.399 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 7913040-07
999 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4023824-03
1.399 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4653908-28
1.329 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4653907-65
1.329 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4023809-67
1.049 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4023808-23
1.049 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4343309-46
1.329 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 7913958-28
1.529 МКД
Заштеда -30%
2.190 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 7913031-17
1.399 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4343333-70
1.329 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 7913001-96
1.529 МКД
Заштеда -30%
2.190 МКД
Големина
85
90
95