Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Д

Шифра на артикл: 4023750-71
Провери достапност
 • 85
  85
 • 90
  90
 • 95
  95
 • 100
  100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Д
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 44% Полиамид 27% Памук 20% Вискоза 9% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4024170-65
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4024171-22
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 5664452-01
1.690 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 5664453-72
1.690 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 5664454-31
1.690 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 7914106-31
2.390 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 7914107-65
2.390 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 7914101-65
2.390 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 5054748-12
1.690 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 5054746-74
1.690 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 3544541-01
1.790 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 3544542-71
1.790 МКД
Големина
90
95
100