Барај
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
ГРАДНИК Д
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Д

Шифра на артикл: 4659104-99
1.389 МКД
1.389 МКД
1.389 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 90
    *
  • 95
    *
  • 100
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Д
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 85% Полиамид 15% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4039920-06
1.669 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 7919522-69
1.669 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4659953-78
1.219 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4659937-78
1.389 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4349229-03
1.389 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 4039726-23
1.669 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 7919530-01
1.939 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 5669855-01
1.669 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Д 3549895-01
1.669 МКД
Големина
85
90
95