Барај
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Ц

Шифра на артикл: 4349261-03
1.109 МКД
1.109 МКД
1.109 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 90
    *
  • 95
    *
  • 100
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Ц
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 56% Памук 38% Рајон 6% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4349458-75
1.389 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4039866-03
1.669 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4659147-28
1.499 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4659090-99
1.389 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 7919646-01
1.669 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 7919778-76
1.829 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4029887-91
1.669 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4029828-70
1.669 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4349172-96
1.389 МКД
Големина
85
90
95