Барај
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
ГРАДНИК Ц
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Ц

Шифра на артикл: 4658876-68
Провери достапност
  • 90
    *
  • 95
    *
  • 100
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Ц
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 89% Полиамид 11% Еластин

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 7919646-01
1.335 МКД
Заштеда -20%
1.669 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 7919778-76
1.463 МКД
Заштеда -20%
1.829 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4029887-91
1.335 МКД
Заштеда -20%
1.669 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4029828-70
1.335 МКД
Заштеда -20%
1.669 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4349172-96
1.111 МКД
Заштеда -20%
1.389 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4349865-03
887 МКД
Заштеда -20%
1.109 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4349040-12
887 МКД
Заштеда -20%
1.109 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 7919573-69
1.335 МКД
Заштеда -20%
1.669 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4659805-11
975 МКД
Заштеда -20%
1.219 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4659945-78
975 МКД
Заштеда -20%
1.219 МКД
Големина
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4659929-78
1.111 МКД
Заштеда -20%
1.389 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Ц 4039777-03
1.463 МКД
Заштеда -20%
1.829 МКД
Големина
85
90
95