Барај
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Б

Шифра на артикл: 5664449-30
1.690 МКД
1.690 МКД
1.183 МКД
Заштеда: 507 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 85
  85
 • 90
  90
 • 95
  95
 • 100
  100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 86% Полиамид 14% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4024209-62
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4024219-62
1.183 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7914115-01
1.673 МКД
Заштеда -30%
2.390 МКД
Големина
80
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5664465-96
1.183 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5664466-68
1.183 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277706-99
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277703-01
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
80
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277710-99
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
80
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277717-34
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
80
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277731-34
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277730-99
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277729-01
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
85
90
95