Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Б

Шифра на артикл: 3544492-71
1.790 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 85
  85
 • 90
  90
 • 95
  95
 • 100
  100
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 93% Полиамид 7% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7914135-01
2.390 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277706-99
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277703-01
1.790 МКД
Големина
80
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277710-99
1.790 МКД
Големина
80
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277717-34
1.790 МКД
Големина
80
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277731-34
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277730-99
1.790 МКД
Големина
85
90
95