Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Б

Шифра на артикл: 4343354-03
1.890 МКД
949 МКД
949 МКД
Заштеда: 941 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

FGA SS22 SALE

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
 • 85
  85
 • 90
  90
 • 95
  95
 • 100
  100
 • ( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 60% Памук 38% Модал 2% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5104003-96
1.690 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5104002-72
1.690 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5104007-93
1.390 МКД
Големина
S
M
L
105
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5104001-93
1.690 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5664420-23
1.690 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5054739-71
1.390 МКД
Големина
S
M
L
105
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5054736-01
1.390 МКД
Големина
S
M
L
105
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5054741-44
1.390 МКД
Големина
S
M
L
105
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 5054738-44
1.390 МКД
Големина
S
M
L
105
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4034848-63
1.790 МКД
Големина
S
M
L
105