Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ГРАДНИК Б
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Б

Шифра на артикл: 3543145-01
1.990 МКД
1.399 МКД
1.399 МКД
Заштеда: 591 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 85
  85
 • 90
  90
 • 95
  95
 • 100
  100
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 93% Полиамид 7% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4343368-03
1.890 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4023814-03
1.399 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4023810-03
1.399 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4023821-03
1.399 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4343378-99
1.329 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4343377-68
1.329 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4343304-46
1.329 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4343359-96
1.049 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4343352-03
1.049 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4343354-03
1.329 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4343360-96
1.329 МКД
Заштеда -30%
1.890 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7913038-07
999 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
100