Барај
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Б

Шифра на артикл: 4659074-65
1.389 МКД
1.389 МКД
1.389 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 85
  *
 • 90
  *
 • 95
  *
 • 100
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 85% Полиамид 15% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4039823-17
1.499 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4039807-03
1.499 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4349253-03
1.109 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4349296-46
1.109 МКД
Големина
80
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4349288-75
1.389 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4039858-03
1.669 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4039874-06
1.669 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7919743-76
1.829 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029356-23
1.669 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029364-76
1.669 МКД
Големина
85
90
95
100