Барај
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Б

Шифра на артикл: 4029895-72
1.669 МКД
1.669 МКД
1.669 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 85
    *
  • 90
    *
  • 95
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 82% Полиамид 18% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4277147-01
1.299 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4276663-34
1.299 МКД
Големина
80
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7919743-76
1.829 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029356-23
1.669 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029364-76
1.669 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029720-72
1.669 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029747-72
1.669 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7919611-69
1.829 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7919603-01
1.829 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029879-91
1.669 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029801-70
1.669 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029763-93
1.669 МКД
Големина
80
85
90
95