Барај
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
ГРАДНИК Б
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК Б

Шифра на артикл: 4029801-70
1.669 МКД
1.669 МКД
1.669 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 85
    *
  • 90
    *
  • 95
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК Б
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 90% Полиамид 10% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4039858-03
1.669 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4659112-99
1.499 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4659074-65
1.389 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4349342-99
1.669 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4349334-43
1.669 МКД
Големина
80
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 7919743-76
1.829 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029356-23
1.669 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029364-76
1.669 МКД
Големина
85
90
95
100
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК Б 4029720-72
1.669 МКД
Големина
80
85
90
95