Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК А

Шифра на артикл: 5664429-16
1.690 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 85
    85
  • 90
    90
  • 95
    95
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК А
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 89% Полиамид 11% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4277702-01
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4277709-99
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4277716-34
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4277639-01
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4277642-34
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4277645-99
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 3544549-71
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 3544568-03
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 3544567-71
1.790 МКД
Големина
85
90
95