Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ГРАДНИК А
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК А

Шифра на артикл: 4023751-11

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК А
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 44% Полиамид 27% Памук 20% Вискоза 9% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4022527-60
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 3542491-01
1.074 МКД
Заштеда -40%
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 3542505-71
895 МКД
Заштеда -50%
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 3542017-71
895 МКД
Заштеда -50%
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 3542688-01
895 МКД
Заштеда -50%
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 3542130-03
895 МКД
Заштеда -50%
1.790 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4029399-17
835 МКД
Заштеда -50%
1.669 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4659163-67
750 МКД
Заштеда -50%
1.499 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 7919751-76
549 МКД
Заштеда -70%
1.829 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4659910-78
695 МКД
Заштеда -50%
1.389 МКД
Големина
85
90
95