Барај
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
ГРАДНИК А
WOMEN'SECRET

ГРАДНИК А

Шифра на артикл: 4659163-67
1.499 МКД
1.499 МКД
1.499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 85
    *
  • 90
    *
  • 95
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ГРАДНИК А
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 85% Полиамид 15% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4029399-17
1.669 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 7919751-76
1.829 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4659627-11
1.389 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4659910-78
1.389 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4039629-03
1.829 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 4349679-74
1.389 МКД
Големина
85
90
95
Sačuvano u omiljne
ГРАДНИК А 3549631-01
1.669 МКД
Големина
85
90
95