Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
WOMEN'SECRET

ФУСТАН

Шифра на артикл: 5182700-01
2.999 МКД
2.999 МКД
2.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SHAPEWEAR
Состав 59% Полиамид 41% Еластин

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 29681-0003
6.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J216343-BEH
6.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J215663-YAF
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J215658-BEH
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J215673-YAF
6.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ KW0KW01357-YCD
4.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW10117-BDS
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21SWVW52-9019
6.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21SWVK59-2000
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 21SWVK16-5018
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L