Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
REPLAY

ФУСТАН

Шифра на артикл: RPL006575
Isbn: W9578.000.71942-010
10.390 МКД
6.234 МКД
6.234 МКД
Заштеда: 4.156 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL006899
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
XXS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL006789
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
XXS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL006788
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
XXS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL006787
7.290 МКД
Големина
XS
S
XXS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL006277
7.645 МКД
Заштеда -50%
15.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL006020
6.095 МКД
Заштеда -50%
12.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""