Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
HUGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 50486549-001
13.290 МКД
13.290 МКД
13.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 34
    34
  • 36
    36
  • 38
    38
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 96% ПОЛИЕСТЕР4% ЕЛАСТИН
Trenutno nema komentara
13.290 МКД
13.290 МКД
13.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1