Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ФУСТАН
SUPER DRY

ФУСТАН

Шифра на артикл: W8011150A-07Q
6.490 МКД
3.245 МКД
2.921 МКД
Заштеда: 3.569 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 78% Вискоза 12% Лен 10% Најлон

Trenutno nema komentara
6.490 МКД
3.245 МКД
2.921 МКД
Заштеда: 3.569 МКД
Извести ме за попуст
2
1