Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
CALVIN KLEIN

ФУСТАН

Шифра на артикл: J20J219357-1AP
10.190 МКД
7.133 МКД
6.420 МКД
Заштеда: 3.770 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 89%Памук 8%еластомултитестер 3%еластин

Trenutno nema komentara
10.190 МКД
7.133 МКД
6.420 МКД
Заштеда: 3.770 МКД
Извести ме за попуст
2
1