Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SCOTCH&SODA

ФУСТАН

Шифра на артикл: 169573-5116
13.090 МКД
6.545 МКД
6.545 МКД
Заштеда: 6.545 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер
Trenutno nema komentara
13.090 МКД
6.545 МКД
6.545 МКД
Заштеда: 6.545 МКД
Извести ме за попуст
2
1