Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 37027107-92
Šifra proizvođača: 37027107
1.990 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Вискоза 29% Полиестер 18% Полиамид 03% Еластин

Trenutno nema komentara
1.990 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст
2
1