Барај
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS014141
Isbn: W2BK30Z2YA0-G012
6.890 МКД
6.890 МКД
4.823 МКД
Заштеда: 2.067 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 82% Полиамид 11% Вискоза 7% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37039087-09
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37079097-07
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8011152A-8AD
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37007768-08
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37067746-07
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37067731-09
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37047764-09
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW14386-VLP
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8954893-37
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37077714-06
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37045931-07
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS014334
4.333 МКД
Заштеда -30%
6.190 МКД
Големина
10 Години
12 Години
14 Години
16 Години