Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 194930_GN
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 40%Лен, 60%Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47001008-49
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47043256-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL