Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
TOMMY HILFIGER

ФУСТАН

Шифра на артикл: DW0DW13611-C1Q
8.290 МКД
8.290 МКД
5.803 МКД
Заштеда: 2.487 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37049072-52
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 202369_BL
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 201491_BL
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 169573-5116
9.163 МКД
Заштеда -30%
13.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954369-85
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37047735-53
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37017771-52
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37025930-52
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
66
67
69
70
71
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37025969-52
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 202656_BL
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8954894-01
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954349-15
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44