Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GSS013891
Isbn: W2BK35Z2WJ0-G012
9.490 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Полиамид 30% Волна

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37089074-08
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37039087-09
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37079097-07
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ W8011152A-8AD
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37007768-08
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37067746-07
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37067731-09
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37047764-09
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW14386-VLP
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37077714-06
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37045931-07
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L