Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 37024066-99
Šifra proizvođača: 37024066
1.990 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Вискоза 26% Полиестер 04% Еластин

Trenutno nema komentara
1.990 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст
2
1